Modern 1Bdr Flat With Pool In Albufeira By Lovelystay
Albufeira
Gallerij tonen
Overzicht
Overzicht
Galerij
Locatie
Kamers
Voorzieningen
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
4.0 Behoorlijk
3 beoordelingen
Modern 1Bdr Flat With Pool In Albufeira By Lovelystay
Rua Do Pacifico 27 -1B, Albufeira, Portugal
Kaart weergeven
Modern 1Bdr Flat With Pool In Albufeira By Lovelystay van 78 m² is in het strandgebied van Albufeira op minder dan 300 meter afstand van het Winkelcentrum van Albufeira. Bij dit appartement zijn wifi evenals privé-autoparkeren beschikbaar.
Het Strand van Sao Rafael ligt op een afstand van 3 km en Parkeergarage Albufeira ligt op een klein stukje lopen van het 1-slaapkamer appartement. Gasten zullen de Portugal Rocks gemakkelijk vinden dankzij de eersteklas ligging, op loopafstand van nog geen 5 minuten hiervandaan. De Jachthaven van Albufeira is 2 km verwijderd van Modern 1Bdr Flat With Pool In Albufeira By Lovelystay gelegen.
Het appartement heeft een balkon, een zitruimte en een woonkamer en biedt ook uitzicht op de tuin. Om uw comfort te garanderen is er een bidet, een apart toilet en een douche in de accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en badlakens.
Modern 1Bdr Flat With Pool In Albufeira By Lovelystay heeft zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en een oven. Descobrimentos bushalte is op een steenworp afstand van de 1-badkamer accommodatie gesitueerd.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
Gratis parkeren
Zwembad
Eigen strand
Airconditioning
Geen dieren toegestaan
+ Meer
Galerij
Kaart
Toeristische attracties in
Albufeira
Bezienswaardigheden
Arena van Albufeira - 1,4 km
de Klokkentoren van Albufeira - 1,1 km
Fisherman's Beach Albufeira - 1,2 km
Praia da Oura - 1,3 km
Marina van Albufeira - 2,4 km
Praia da Santa Eulália - 2,3 km
Modelo Shopping Center - 150 m
Luchthavens
Luchthaven Portimão - 43 km
Treinstations
Albufeira Train Station - 4,5 km
Kamers en beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten
Algemeen
Roken is niet toegestaan
WiFi
Gratis parkeren
Off-site parkeerplaats
Huisdieren zijn niet toegestaan
Privéstrand
Eten
Elektrische waterkoker
Keukengerei
Sport en recreatie
Seizoensgebonden buitenzwembad
Strandtoegang
Kamervoorzieningen
Airconditioning
Zithoek
Koffie- en theefaciliteiten
Eettafel
Strijkfaciliteiten
Wasmachine
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
Gratis parkeren
Zwembad
Eigen strand
Airconditioning
Geen dieren toegestaan
Hotelbeleid
Inchecken:van 16:00 tot 21:00
Uitchecken:van 08:00 tot 10:00
Licentienummer173107/AL
Veelgestelde vragen
❓
Welke beroemde bezienswaardigheden kunnen we bezoeken vlak bij Modern 1Bdr Flat With Pool In Albufeira By Lovelystay?
Populaire bezienswaardigheden niet ver van Modern 1Bdr Flat With Pool In Albufeira By Lovelystay zijn onder andere het Winkelcentrum van Albufeira en het Modelo Shopping Center.
❓
Wat is de prijs voor een verblijf in Modern 1Bdr Flat With Pool In Albufeira By Lovelystay?
De prijs van een overnachting in Modern 1Bdr Flat With Pool In Albufeira By Lovelystay begint bij €227.
❓
Heeft Modern 1Bdr Flat With Pool In Albufeira By Lovelystay keukenvoorzieningen?
Ja, Modern 1Bdr Flat With Pool In Albufeira By Lovelystay is uitgerust met een ingerichte kitchenette.
❓
Biedt het appartement een wasmachine?
Ja, er is een wasmachine beschikbaar in het appartement.
❓
Welke badkamervoorzieningen vinden we in dit appartement?
Dit appartement heeft een badkamer compleet met een haardroger en badlakens.